Kim jesteśmy

Gols Plus to firma rodzinna, która powstała w 1990 roku . Od lat specjalizujemy się w handlu na skalę krajową oraz jesteśmy dystrybutorem znanych marek, stale rozwijając nasz asortyment oraz kanały sprzedaży. Na nasz zespół składa się kilka działów odpowiedzialnych między innymi za: import i rozwój portfolio asortymentowego, obsługę klientów w centrali, koordynację działań magazynowych i konfekcyjnych oraz obsługę klientów w terenie.

W naszej codziennej pracy kierujemy się przede wszystkim troską o klienta i rzetelnością w działaniu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując ofertę do różnych potrzeb. Dzięki naszym terenowym siłom sprzedaży jesteśmy w stanie dotrzeć do sklepów na terenie całej Polski, co umożliwia nam obsługę punktów sprzedaży nawet dużych międzynarodowych sieci. Nasi przedstawiciele wykazują się wszechstronną wiedzą na temat oferowanego asortymentu, dlatego chętnie pomogą dobrać odpowiednie produkty do profilu działalności firmy.

W ramach naszej oferty posiadamy szeroki asortyment produktów oświetleniowych, baterii i akumulatorów, nośników danych i innych.
Naszą specjalizacją jest dystrybucja baterii Panasonic, dystrybucja żarówek marek Wellmax, 3d LED, Zen+, sprzedaż pendrive’ów i nośników danych, sprzedaż latarek i lampek marki Tiross oraz dystrybucja akcesoriów komputerowych. Ciągle doskonalimy i rozwijamy nasz asortyment, uzupełniając naszą ofertę o nowe warianty produktów oraz znane, światowe marki tak, aby spełnić oczekiwaniom naszych klientów, a przede wszystkim konsumentów.

Produkty marki Gols Plus to gwarancja skuteczności, bezpieczeństwa i jakości. W ramach naszej oferty proponujemy sprawdzone produkty, aby zapewnić jak najwyższy standard oraz zyskać zadowolonych klientów. Nowe gamy asortymentowe są przez nas dodatkowo testowane, ponieważ zawsze dbamy o bezpieczeństwo i jakość.

W siedzibie naszej firmy znajduje się magazyn, który dziennie obsługuje do 150 zamówień, tak, aby w pełni zadowolić klientów oczekujących szybkiej dostawy towaru. Nasze magazyny mają łączną powierzchnię 1200 m2 co pozwala nam na realizację nawet dużych zamówień praktycznie od ręki. W ramach współpracy oferujemy również indywidualnie dostosowaną usługę konfekcji wybranego asortymentu. W przypadku chęci zamówienia produktów spoza naszego asortymentu z chęcią przygotujemy indywidualną ofertę, tak aby sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

0
lat doświadczenia na rynku
0
produktów w aktualnym asortymencie
0
specjalistów w naszym zespole
0
stałych, zadowolonych klientów

Jak działamy

W naszej codziennej pracy najważniejszy dla nas jest klient. Od ponad 30 lat zyskujemy sobie zaufanie firm, z którymi od wielu lat prowadzimy owocną współpracę. Zawsze kierujemy się zasadą „fair play”, a nasz wyspecjalizowany zespół zapewnia profesjonalną obsługę handlową na wysokim poziomie.

Współpraca z nami to przede wszystkim:

 • wysokiej jakości asortyment produktowy, sprawdzonych marek światowych,
 • obsługa handlowa pośrednio poprzez naszą centralę, oraz w obsługa dystrybucyjna w terenie poprzez naszych przedstawicieli handlowych,
 • konfekcja produktów z naszej oferty, według indywidualnego zamówienia,
 • niezawodna i szybka dystrybucja na terenie Polski,
 • bezpośrednia obsługę ponad 900 punktów sprzedaży (możliwość obsługi przedstawicielskiej również dużych sieci handlowych),
 • oferty promocyjne i cykliczne oferty specjalne dla naszych stałych klientów dopasowane w zależności od profilu działalności firmy,

Fakty o firmie

 • 1990 – rozpoczęcie działalności firmy
 • 1993 – wprowadzenie na rynek Polski kaset VHS marki SHIVAKI
 • 1995 – rozpoczęcie współpracy z Panasonic w zakresie baterii
 • 2005 – wprowadzenie płyt CD/DVD w marce SHIVAKI
 • 2015 – wybudowanie nowej (aktualnej) siedziby firmy
 • 2018 – wprowadzenie własnej marki oświetlenia 3D LED
 • 2019 – podpisanie kontraktu na wyłączność z marką WELLMAX
 • 2021 – rozpoczęcie sprzedaży pendrivów i kart microSD własnej marki STORANGE

Korzyści ze współpracy z naszą firmą

Szybka dostawa
Szeroki asortyment dostępny do zamówień
Obsługa przedstawicieli na terenie całego kraju
Oferty promocyjne
Profesjonalna obsługa Account Manager’ów
Znane marki

Nasze marki